Latviski По русский

DĀVĀSIM SILTUMU MAZAJĀM SIRSNIŅĀM


Māmiņu klubs kopā ar “Sirds siltuma darbnīcu” aicina piedalīties labdarības akcijā “Radīsim sirds siltumu”.
No seniem laikiem Latgale ir bijusi rokdarbnieču novads, kas pierādījis, ka te māk radīt skaistas lietas. Gribas ticēt, ka pie mums ir rokdarbnieces, kuras var izadīt kaut vai vienu pārīti zeķu, cepurīti vai bērnu sedziņu Rēzeknes Dzemdību namā dzimušajiem mazuļiem.
Aicinām piedalīties akcijā visus, kuri prot adīt vai tamborēt. Noadot vismaz vienu siltu mantu, jūs spēsiet šajā aukstajā laikā sasildīt jaundzimušos mazuļus un dāvāsiet viņiem savas sirds siltumu. 
Atgādinām, ka bērnu adījumiem vajadzīga dzija, kas satur vismaz 50 procentus vilnas. Mohēra, angoras dzija un citi pūkainas dzijas veidi bērnu mantiņām nederēs. Adītajām zeķītēm jābūt 5 — 12 cm garām, cepurītes var būt pavisam mazas un mazliet lielākas, bērnu segu izmēri — 60x60, 50x70 vai 80x80 cm. Varat adīt vienu zeķu pāri vai komplektu — zeķītes, cepurīti, sedziņu, vai tikai sedziņu vai cepurīti — viss atkarīgs no jūsu vēlmēm un iespējām.
Savus darbus vai dziju adīšanai var nest Rēzeknes Māmiņu klubam, Austrumlatvijas Radošo pakalpojumu centrā “Zeimuļs”, Krasta ielā 31, 1. stāvā, 1.9. kabinetā.
Pirmajā ziemas dienā, 1. decembrī, mēs dosimies uz Rēzeknes slimnīcas Dzemdību nodaļu un dāvāsim adījumus jaundzimušajiem.
Ideja rīkot šo akciju ļoti iepatikusies daudzām radošām māmiņām un vecmāmiņām. Mēs esam noadījušas jau ne vienu vien zeķu pāri un cepurīti. 
Cienījamās rokdarbnieces, pievienojieties! Dāvāsim mazuļiem savas sirds siltumu kopā!
Sīkāka informācija mājas lapā www.mkrezekne.lv vai pa tālruni 28729396, 28375137.
                                                                                                   Biedrība “Rēzeknes Māmiņu klubs”
Komentāri (0)  |  2013-11-08 18:25  |  Skatīts: 3185x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ