Latviski По русский

JAUNĀS FRAKCIJAS PIRMĀ PRESES KONFERENCE


 Jau rakstījām, ka trīs Rēzeknes domes deputāti, J. Korsaks, V. Dubovskis un E. Teirumnieks, apvienojās un izveidoja frakciju “Patrioti sauc!”. Ceturtdien, 31. oktobrī, viņi sarīkoja savu pirmo preses konferenci, kurā informēja par frakcijas mērķiem un uzdevumiem. 


Frakcijas vadītājs Jāzeps Korsaks pastāstīja, ka ideja apvienoties radusies, izvērtējot jaunā sasaukuma domes darbības pirmās simts dienas. Neapmierinātību radīja lēmumu pieņemšanas veids, neievērojot reglamentu, bez sēdēm, bez pienācīgas jautājumu apspriešanas, analīzes un argumentēšanas. Opozīcijas deputātu aizrādījumi un ierosinājumi netiek ņemti vērā. Ir jautājumi arī par to, cik profesionāli tiek atlasīti speciālisti pašvaldības uzņēmumu vadošajiem amatiem (piemēram, “Rēzeknes enerģijā”). Vai slimnīcā nepieciešamas divas labi apmaksātas valdes locekles? Kāpēc Rēzeknē siltumenerģijas tarifs vēl aizvien ir viens no augstākajiem Latvijā? Jautājumu daudz, bet atbilžu pagaidām nav...
Frakcija “Patrioti sauc” plāno analizēt domes pieņemtos lēmumus, vērtēt to lietderību, finansiālo un  sociālo pamatotību un informēt par to sabiedrību. 
Sīkāk par frakcijas plāniem un darbības virzieniem lasiet kādā no nākamajiem “Rēzeknes Vēstu” numuriem. 

Marina TETARENKO
Eduarda UTĀNA foto                                                                                           "Rēzeknes Vēstis"
Komentāri (0)  |  2013-11-05 19:03  |  Skatīts: 9928x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ